Diagnostyka komputerowa

Serwis Kaliszewski & Opara posiada System diagnostyczny CDIF/2 jest to  urządzenie diagnostyczne do kompleksowej, komputerowej diagnostyki pojazdów osobowych. Jest wyposażony w przyjazne, polskojęzyczne oprogramowanie, które na bieżąco jest rozbudowywane o nowe funkcje. Interfejs diagnostyczny CDIF-2 jest uniwersalnym urządzeniem do kompletnej diagnozy i obsługi m.in. systemów silnika, ABS, poduszek powietrznych, immobilizerów, przekładni automatycznych. Zawiera w sobie wszystkie potrzebne w praktyce warsztatowej narzędzia diagnostyczne, które mogą być zastosowane w każdym samochodzie osobowym bez względu na markę i rocznik. Współpracując z komputerem CDIF/2 staje się rozwiniętym systemem elektronicznej diagnostyki pojazdu.

CDIF/2 to nie tylko diagnoza szeregowa. Jakkolwiek w zakresie diagnozy przez złącze diagnostyczne CDIF/2 oferuje duży potencjał, to jego możliwości są daleko większe. Użytkownik systemu CDIF/2 dostaje bowiem narzędzia oscyloskopu wielokanałowego, generatora sygnałów, sterownika elementów wykonawczych, systemu pomiarów bezpośrednich.

System diagnostyczny CDIF/2 jest uniwersalnym, bogato wyposażonym systemem przeznaczonym do komputerowej diagnostyki pojazdów.

W jednym poręcznym i wytrzymałym urządzeniu zawarto funkcje następujących odrębnych dotąd przyrządów:
- czytnika usterek i parametrów bieżących z zaawansowanymi funkcjami dodatkowymi,
- oscyloskopu wielokanałowego
- miernika czasu, okresu, wypełnienia i częstotliwości,
- generatora sygnałów i napięć
- sterownika elementów wykonawczych.                                             


Wszelkie prawa zastrzeżone | Script logo